Aktuální nabídka

Honda FMX 650                                                                             85.000,- Kč

Zánovní motocykl koupený v roce 2006 jako nový v ČR. Najeto pouze cca 3960km, dva klíče, servisní kniha, návod k obsluze, originální nářadí, originální zadní nosič a protokoly z STK. Výkon 28kW - možno řídit od 18-ti let. Nový olej, olejový filtr, brzdová kapalina a zapalovací svíčka. Čerstvá STK do 2/2023. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky.

Yamaha XS 400 Special                                                                69.000,- Kč

Krásný klasický motocykl z roku 1981. Najeto cca 63900km, dvě sady klíčů, výkon 20kW - možno řídit od 18-ti let. Startování pouze nožní pákou. V roce 2016, po dovozu z Německa, provedena kompletní renovace. Z jejího průběhu je k dispozici fotodokumentace. Faktury na díly a servis za cca 25000kč, celkem proinvestováno kolem 80000kč. Od té doby najeto pouze cca 1000km. Platné české doklady a STK do 7/2020. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky.

Moto Guzzi Stelvio 1200 NTX                                                     179.000,- Kč

Plně vybavený a servisovaný motocykl koupený v roce 2011 jako nový v ČR. Po celou dobu užíván jediným majitelem. Najeto cca 60500 km, výkon 77 kW, návod k obsluze, všechny klíče, faktury ze servisů a protokoly z STK. Padací rámy, mlhová světla, hlavní stojan, vyhřívané rukojeti, tři originální hliníkové kufry, ABS, nástavec na plexi, textilní tašky do kufrů. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky. 

Yamaha FZ 6 N                                                                                65.000,- Kč

Velice pěkný motocykl z roku 2004. Najeto cca 27500 km, všechny klíče, výkon 72 kW. Nový olej, olejový filtr, brzdová kapalina, brzdové destičky a akumulátor. Pneumatiky a řetězová sada jsou OK. Čerstvý dovoz z Německa, v ČR zatím neregistrován. Doklady potřebné k přihlášení v ČR jsou samozřejmě k motocyklu a přihlášení na nového majitele ( prvního v ČR ) můžeme zdarma zařídit. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky. 

BMW R 850 GS                                                                               99.000,- Kč

Opravdu neuvěřitelně zachovalý, maximálně vybavený a oservisovaný motocykl BMW R850GS ( objemově menší verze R1100GS ) z roku 1998. Najeto cca 61300 km, servisní kniha, protokoly z německých STK, faktury ze servisů, všechny klíče. Tři originální kufry, vypínatelné ABS, vyhřívané rukojeti, hlavní stojan, uzamykatelné víčko pro nalévání oleje Touratech, prodloužení držáku RZ a uzamykatelný držák navigace taktéž Touratech, navigace TOMTOM v češtině. Nové oleje v motoru, převodovce i kardanu, nový olejový a vzduchový filtr a brzdové destičky. V cca 55000 km nové svíčky a startér. Čerstvý dovoz z Německa, v ČR zatím neregistrován. Doklady potřebné k přihlášení v ČR jsou samozřejmě k motocyklu a přihlášení na nového majitele ( prvního v ČR ) můžeme zdarma zařídit. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky. 

Honda XL1000V Varadero                                                          139.000,- Kč

Nádherný motocykl zakoupený v roce 2006 jako nový v ČR. Najeto cca 45300 km, všechny klíče, servisní kniha, návod k obsluze, výkon 69 kW, protokoly z STK. Výbava Travel zahrnující tři originální kufry a hlavní stojan doplněna o nástavec na plexi, padací rám Grave, vyhřívané rukojeti, ukazatel zařazené rychlosti, přídavná světla do mlhy, hrazdu na řidítkách, rozšíření bočního stojánku a brašny do padacího rámu Marselus. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky. 

BMW F 650 ST                                                                               45.000,- Kč

Hezký motocykl z roku 1999, najeto cca 42300 km, výkon 35 kW - možno řídit od 18-ti let. Všechny klíče, protokoly z německých STK a účty ze servisů. Hlavní stojan, padací rám, zadní nosič a horní kufr. Nový olej, olejový a vzduchový filtr, brzdová kapalina a akumulátor. Pneumatiky a řetězová sada jsou OK. Čerstvý dovoz z Německa, v ČR zatím neregistrován. Doklady potřebné k přihlášení v ČR jsou samozřejmě k motocyklu a přihlášení na nového majitele ( prvního v ČR ) můžeme zdarma zařídit. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky.

Honda FMX 650                                                                              65.000,- Kč

Velmi zachovalý motocykl, koupený v ČR jako nový, k Vánocům roku 2005. 1. registrace 21.12.2005, najeto cca 37500km, dva klíče, návod k obsluze, horní kufr SHAD, originální kryty rukou. Výkon 27.7kW - možno řídit od 18-ti let. Před cca 1000km měněn olej, olejový filtr a svíčka. Nová brzdová kapalina a zadní destičky. Řetězová sada a pneumatiky jsou OK. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky.