Aktuální nabídka

Honda CBF 1000                                                                          95.000,- Kč

Velmi málo používaný motocykl koupený v roce 2007 jako nový v ČR, najeto cca 17700km. První majitel, možnost odpočtu DPH, všechny klíče, servisní kniha, návod k obsluze, originální nářadí. Hlavní stojan, elektrická zásuvka, plexi MRA, vyhřívané rukojeti Oxford, padací rám, ukazatel zařazené rychlosti GIpro, horní kufr GIVI. Nový olej, olejový filtr a brzdová kapalina. Pneumatiky a řetězová sada jsou OK. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky. 

BMW F 650 ST                                                                               49.000,- Kč

Hezký motocykl z roku 1999, najeto cca 42300 km, výkon 35 kW - možno řídit od 18-ti let. Všechny klíče, protokoly z německých STK a účty ze servisů. Hlavní stojan, padací rám, zadní nosič a horní kufr. Nový olej, olejový a vzduchový filtr, brzdová kapalina a akumulátor. Pneumatiky a řetězová sada jsou OK. Čerstvý dovoz z Německa, v ČR zatím neregistrován. Doklady potřebné k přihlášení v ČR jsou samozřejmě k motocyklu a přihlášení na nového majitele ( prvního v ČR ) můžeme zdarma zařídit. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky.

Honda XL1000V Varadero                                                            79.000,- Kč

Bohatě vybavený a pravidelně udržovaný motocykl z roku 2002. Dovoz z Německa v roce 2010, od té doby pouze jeden majitel. Najeto cca 72000 km, výkon 69 kW, servisní kniha, účty za měněné díly od roku 2016, dvě sady klíčů. Hlavní stojan, padací rám, boční kufry Hepco-Becker, horní kufr Givi na dvě hlemy, vyšší plexi, madlo pro usnadnění stavění na hlavní stojan, řidítka s hrazdou, elektrická zásuvka, LED zadním světlo a kouřová skla zadních blinkrů. Během posledních dvou let měněn stator alternátoru, řetězová sada a repase palivového čerpadla. Nyní nový olej, olejový filtr a STK. Pneumatiky jsou zánovní a akumulátor je v záruce do 4/2019. K motocyklu jsou ještě nové přední brzdové destičky. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky.

Suzuki GSX 650 F                                                                          89.000,- Kč

Téměř nejetý motocykl z roku 2008 po první a jediné majitelce. Najeto pouze cca 6500km, výkon 62,5kW, dva klíče, servisní kniha, návod k obsluze, originální nářadí, hlavní stojan a integrovaný ukazatel zařazené rychlosti. Nový olej, olejový filtr a brzdová kapalina, jinak vše původní a ve stavu odpovídajícímu najetým kilometrům. Čerstvý dovoz z Itálie, v ČR zatím neregistrován. Doklady potřebné k přihlášení v ČR jsou samozřejmě k motocyklu a přihlášení na nového majitele ( prvního v ČR, druhého celkově! ) můžeme zdarma zařídit. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky.

Suzuki GSF 1200N Bandit                                                            55.000,- Kč

Velmi zachovalý motocykl se spoustou zajímavých a funkčních úprav. Laděné výfukové svody a tlumič vč. homologace, leštěné límce disků kol, přepákování stupaček a stupačky LSL, široká řidítka Spiegler, tvrdší pružiny předních tlumičů, kompletně stavitelný centrální tlumič Wilbers. Čerstvý dovoz z Německa, v ČR zatím neregistrován. Rok výroby 1996, najeto cca 63500km, dva klíče, servisní kniha, doklady k servisům a protokoly z německých STK. Nový olej, olejový filtr, brzdová kapalina, baterie a zapalovací svíčky. Pneu a řetězová sada jsou OK. Doklady potřebné k přihlášení v ČR jsou samozřejmě k motocyklu a přihlášení na nového majitele můžeme zdarma zařídit. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky. 

BMW F 650 GS                                                                              119.000,- Kč

Krásný, bohatě vybavený a oservisovaný motocykl z roku 2008. Čerstvý dovoz z Německa, v ČR zatím neregistrován. Najeto cca 42600km, výkon 52kW, dvě sady klíčů, kompletní literatura od výrobce včetně servisní knihy. Vypínatelné ABS, vyhřívané rukojeti, tankvak a plexi Wunderlich, nosiče bočních kufrů a boční kufry Givi Keyless, plotna pro horní kufr Givi Monokey. Nový vzduchový filtr a zánovní pneumatiky. Doklady potřebné k přihlášení v ČR jsou samozřejmě k motocyklu a přihlášení na nového majitele ( prvního v ČR ) můžeme zdarma zařídit. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky.

Ducati ST2                                                                                       59.000,- Kč

Neuvěřitelně zachovalý a poctivě servisovaný motocykl s nevídanou historií. Prvně registrován v roce 2000 v Německu, od té doby pouze 1 majitel. Čerstvý dovoz, v ČR zatím neregistrován. Najeto cca 51900km, v cca 49000km proveden velký servis obsahující kromě jiného výměnu rozvodových řemenů, filtrů, zapalovacích svíček, předních kotoučů a všech brzdových destiček. Nyní ještě nový akumulátor. To vše odhadem za 30000kč. Servisní prohlídky vždy prováděny ve značkovém servisu a zaznamenány v servisní knize. Zánovní pneu a řetězová sada. Výkon 61kW, všechny klíče, servisní kniha, originální boční kufry, hlavní stojan. Doklady potřebné k přihlášení v ČR jsou samozřejmě k motocyklu a přihlášení na nového majitele ( prvního v ČR, po 18-ti letech druhého celkově! ) můžeme zdarma zařídit. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky.

Honda FMX 650                                                                              65.000,- Kč

Velmi zachovalý motocykl, koupený v ČR jako nový, k Vánocům roku 2005. 1. registrace 21.12.2005, najeto cca 37500km, dva klíče, návod k obsluze, horní kufr SHAD, originální kryty rukou. Výkon 27.7kW - možno řídit od 18-ti let. Před cca 1000km měněn olej, olejový filtr a svíčka. Nová brzdová kapalina. Řetězová sada a pneumatiky jsou OK. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky.