Aktuální nabídka

Kawasaki ZX-12R Ninja                                                                    79.000,- Kč

Pěkný motocykl z roku 2002, najeto cca 55500 km, dva klíče, protokoly z německých STK a faktury ze servisů. Výkon 131 kW, navíc Dynojet, touringové plexi MRA, tuningové blinkry a zadní světlo. Nový olej, olejový filtr a brzdová kapalina. Čerstvý dovoz z Německa, v ČR zatím neregistrován. Doklady potřebné k přihlášení v ČR jsou samozřejmě k motocyklu a přihlášení na nového majitele ( prvního v ČR ) můžeme zdarma zařídit. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky. 

Suzuki VS 1400 Intruder                                                              109.000,- Kč

Zajímavě upravený motocykl z roku 1997. Najeto cca 41200 km, vysoká řídítka ( originální jsou k motocyklu ), boční brašny, zakázkové sedlo, výkon 45kW. Nové oleje v motoru a kardanu, olejový filtr a brzdová kapalina, pěkné pneumatiky. Lehká oxidace vík motoru a ráfku zadního kola. Čerstvý dovoz z Rakouska, v ČR zatím neregistrován. Doklady potřebné k přihlášení v ČR jsou samozřejmě k motocyklu a přihlášení na nového majitele ( prvního v ČR ) můžeme zdarma zařídit. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky.

Yamaha XVS 1100 A DragStar Classic                                       129.000,- Kč

Velice pěkný motocykl z roku 2003, dovezen z Německa od majitele, který ho měl od roku 2005. Najeto cca 49900 km, všechny klíče, servisní kniha, návod k obsluze, protokol z německé STK, výkon 46 kW. Uzamykatelné boční brašny Hepco-Becker, plotny místo předních stupaček, opěrka spolujezdce, velké přední plexi, padací rám, laděné výfuky Falcon. Nový olej v motoru a kardanu, olejový filtr a brzdová kapalina, zánovní pneumatiky. Originální výfuky a přední stupačky jsou k motocyklu. Čerstvý dovoz z Německa, v ČR zatím neregistrován. Doklady potřebné k přihlášení v ČR jsou samozřejmě k motocyklu a přihlášení na nového majitele ( prvního v ČR ) můžeme zdarma zařídit. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky.

Yamaha YZF-R6                                                                              79.000,- Kč

Motocykl vyrobený v roce 2005, v provozu od 2006. Najeto cca 29800km, všechny klíče, výkon 86kW, protokoly z Německých STK. Koncovka výfuku LeoVince, originální tlumič k motocyklu. Nový olej, olejový filtr a brzdová kapalina. Pneumatiky a řetězová sada jsou OK. Motocykl má lehké oděry a drobné praskliny kapotáže, ale celkově je ve velmi slušném stavu. Čerstvý dovoz z Německa, v ČR zatím neregistrován. Doklady potřebné k přihlášení v ČR jsou samozřejmě k motocyklu a přihlášení na nového majitele ( prvního v ČR ) můžeme zdarma zařídit. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky.

Honda CBF 600 N ABS                                                                  59.000,- Kč

Zachovalý a servisovaný motocykl z roku 2007, dovezen z Německa od 1. majitele. Najeto cca 56800 km, dva klíče, servisní kniha, výkon 57 kW, hlavní stojan, ABS. Nový olej, olejový filtr a brzdová kapalina. Pneu a řetězová sada jsou OK. Čerstvý dovoz, v ČR zatím neregistrován. Doklady potřebné k přihlášení v ČR jsou samozřejmě k motocyklu a přihlášení na nového majitele ( prvního v ČR, druhého celkově ) můžeme zdarma zařídit. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky. 

Honda CBF 600S ABS                                                                  65.000,- Kč

Zachovalý motocykl z roku 2006, dovezen v roce 2017 z Itálie. V ČR pouze jeden majitel. Najeto cca 34500 km, dvě sady klíčů, garanční knížka, návod k oblsuze, originální nářadí, výkon 57 kW. Hlavní stojan, ABS, horní kufr Givi Maxia. Nový olej, olejový filtr, brzdová kapalina, zánovní pneumatiky. Platné české doklady a STK do 4/2023. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky. 

Yamaha XJR 1300                                                                        125.000,- Kč

Bohatě vybavený a servisovaný motocykl, koupený v roce 2003 jako nový v ČR. Najeto cca 30500km, dva klíče, návod k obsluze, originální nářadí, faktury ze servisů ( poslední z ledna 2019 za cca 12000kč ), výkon 72kW. Pancéřové brzdové hadičky na přední brzdě, originální padací rámy, hlavní stojan, vyhřívané rukojeti Oxford, horní kufr Givi Maxia, boční kufry Givi Keyless. Nové pneumatiky, příruby karburátorů, brzdová kapalina. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky. 

Yamaha XS 400 Special                                                                49.000,- Kč

Krásný klasický motocykl z roku 1981. Najeto cca 63900 km, dvě sady klíčů, výkon 20 kW - možno řídit od 18-ti let. Startování pouze nožní pákou. V roce 2016, po dovozu z Německa, provedena kompletní renovace. Z jejího průběhu je k dispozici fotodokumentace. Faktury na díly a servis za cca 25000kč. Od té doby najeto pouze cca 1000 km. Platné české doklady a STK do 7/2020. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky.