Aktuální nabídka

BMW R 1100 GS                                                                                  119.000,- Kč

Překrásný motocykl z roku 1996 v opravdu nevídaném a výjimečném stavu s kompletní výbavou a servisem. Letos na jaře dovezen naší firmou z Německa s cca 48800 km a servisní knihou od majitele, který ho měl od roku 1999. Nyní najeto cca 53000 km, dva klíče, servisní kniha, návod k obsluze, originální nářadí, výkon 57 kW. Po dovozu přelakování nádrže a blatníků do bílé perletě s "eMkovou" grafikou a podsedlového rámu do červené základní, po vzoru BMW R1200GS RALLYE. Motocykl nebyl havarovaný, lakování proběhlo na zakázku a jen z rozmaru nového majitele. Následně motocykl dostal všechny nové náplně, těsnění přední brzdové pumpy, zapalovací svíčky, seřízení ventilů, nová ložiska kardanu a brzdové destičky. Z výbavy pak: vypínatelné ABS, vyhřívané rukojeti, hlavní stojan, padací rámy HEED, výztuhy převodovky Touratech, prodloužení držáku RZ Touratech, brašničku do rámu Marselus, ochranu hrazdy řidítek z R1200GS Adventure, rozšíření bočního stojanu a kryt potenciometru Wunderlich, horní kufr Kappa KGR 52 s plotnou, nosiče bočních kufrů a boční kufry BigHusky EVO4 velikost M s taškami. Motocykl má platné české doklady a STK do 4/2023. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky. 

Yamaha YZF 1000 R Thunderace                                                   45.000,- Kč

Hezký motocykl z roku 1997, dovezený z Německa od 2. majitele, v jehož vlastnictví byl od roku 2003. Najeto cca 59300 km, dva klíče, výkon 108 kW. Horní brýle a široká řidítka Spiegler včetně homologace, pancéřové hadičky předních brzd. Nový olej, olejový filtr, brzdová a spojková kapalina a akumulátor. Slušné pneumatiky a řetězová sada. Čerstvý dovoz z Německa, v ČR zatím neregistrován. Doklady potřebné k přihlášení v ČR jsou samozřejmě k motocyklu a přihlášení na nového majitele ( prvního v ČR ) můžeme zdarma zařídit. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky. 

Honda CBR 954 RR Fireblade                                                         79.000,- Kč

Velice zachovalý a krásný motocykl z roku 2002. Dovezen z Německa od velmi pečlivého majitele. Pravidelně vedená servisní kniha, dva klíče, návod k obsluze, výkon 110 kW, najeto cca 60100 km. Koncovka výfuku MIVV s homologační vložkou, krovka místo sedla spolujezdce, padací protektory, zadní podblatníček a kryt řetězu, držák tankvaku na víčku nádrže, přepákování, kouřové vyšší plexi. Originální díly jsou k motocyklu. Motocykl je cca 200 km po výměně oleje a má zánovní pneumatiky a pěknou řetězovou sadu. Čerstvý dovoz z Německa, v ČR zatím neregistrován. Doklady potřebné k přihlášení v ČR jsou samozřejmě k motocyklu a přihlášení na nového majitele ( prvního v ČR ) můžeme zdarma zařídit. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky. 

BMW F 650 GS                                                                                  79.000,- Kč

Nádherný motocykl z roku 2003, dovezený z Německa od 2. majitele, v jehož vlastnictví byl od roku 2004. Najeto cca 36500 km, servisní kniha, návod k obsluze, originální nářadí, výkon 37 kW. Hlavní stojan, kryty rukojetí, vypínatelné ABS, originální tři kufry se zámky na klíč od motocyklu, vyhřívané rukojeti, vyšší plexi, snížený podvozek. Nový olej, olejový a vzduchový filtr, brzdová kapalina a akumulátor, zánovní pneumatiky. Čerstvý dovoz z Německa, v ČR zatím neregistrován. Doklady potřebné k přihlášení v ČR jsou samozřejmě k motocyklu a přihlášení na nového majitele ( prvního v ČR ) můžeme zdarma zařídit. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky. 

Suzuki GW 250 Inazuma                                                                79.000,- Kč

Zánovní motocykl z roku 2016, dovezen z Německa od 1. majitele. Najeto pouze 6666km, dva klíče, servisní kniha, návod k obsluze, originální nářadí. Výkon 18kW - možno řídit od 18-ti let. Nový olej, olejový filtr a brzdová kapalina. Čerstvý dovoz z Německa, v ČR zatím neregistrován. Doklady potřebné k přihlášení v ČR jsou samozřejmě k motocyklu a přihlášení na nového majitele ( prvního v ČR, druhého celkově ) můžeme zdarma zařídit. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky.

Kawasaki ZX-12R Ninja                                                                   79.000,- Kč

Pěkný motocykl z roku 2002, najeto cca 55500 km, dva klíče, protokoly z německých STK a faktury ze servisů. Výkon 131 kW, navíc Dynojet, touringové plexi MRA, tuningové blinkry a zadní světlo. Nový olej, olejový filtr a brzdová kapalina. Čerstvý dovoz z Německa, v ČR zatím neregistrován. Doklady potřebné k přihlášení v ČR jsou samozřejmě k motocyklu a přihlášení na nového majitele ( prvního v ČR ) můžeme zdarma zařídit. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky. 

Suzuki VS 1400 Intruder                                                              99.000,- Kč

Zajímavě upravený motocykl z roku 1997. Najeto cca 41200 km, vysoká řídítka ( originální jsou k motocyklu ), boční brašny, zakázkové sedlo, výkon 45kW. Nové oleje v motoru a kardanu, olejový filtr a brzdová kapalina, pěkné pneumatiky. Lehká oxidace vík motoru a ráfku zadního kola. Čerstvý dovoz z Rakouska, v ČR zatím neregistrován. Doklady potřebné k přihlášení v ČR jsou samozřejmě k motocyklu a přihlášení na nového majitele ( prvního v ČR ) můžeme zdarma zařídit. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky.

Yamaha XVS 1100 A DragStar Classic                                      125.000,- Kč

Velice pěkný motocykl z roku 2003, dovezen z Německa od majitele, který ho měl od roku 2005. Najeto cca 49900 km, všechny klíče, servisní kniha, návod k obsluze, protokol z německé STK, výkon 46 kW. Uzamykatelné boční brašny Hepco-Becker, plotny místo předních stupaček, opěrka spolujezdce, velké přední plexi, padací rám, laděné výfuky Falcon. Nový olej v motoru a kardanu, olejový filtr a brzdová kapalina, zánovní pneumatiky. Originální výfuky a přední stupačky jsou k motocyklu. Čerstvý dovoz z Německa, v ČR zatím neregistrován. Doklady potřebné k přihlášení v ČR jsou samozřejmě k motocyklu a přihlášení na nového majitele ( prvního v ČR ) můžeme zdarma zařídit. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky.

Honda CBF 600 N ABS                                                                59.000,- Kč

Zachovalý a servisovaný motocykl z roku 2007, dovezen z Německa od 1. majitele. Najeto cca 56800 km, dva klíče, servisní kniha, výkon 57 kW, hlavní stojan, ABS. Nový olej, olejový filtr a brzdová kapalina. Pneu a řetězová sada jsou OK. Čerstvý dovoz, v ČR zatím neregistrován. Doklady potřebné k přihlášení v ČR jsou samozřejmě k motocyklu a přihlášení na nového majitele ( prvního v ČR, druhého celkově ) můžeme zdarma zařídit. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky. 

Yamaha XJR 1300                                                                        119.000,- Kč

Bohatě vybavený a servisovaný motocykl, koupený v roce 2003 jako nový v ČR. Najeto cca 30500km, dva klíče, návod k obsluze, originální nářadí, faktury ze servisů ( poslední z ledna 2019 za cca 12000kč ), výkon 72kW. Pancéřové brzdové hadičky na přední brzdě, originální padací rámy, hlavní stojan, vyhřívané rukojeti Oxford, horní kufr Givi Maxia, boční kufry Givi Keyless. Nové pneumatiky, příruby karburátorů, brzdová kapalina. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky. 

Yamaha XS 400 Special                                                               49.000,- Kč

Krásný klasický motocykl z roku 1981. Najeto cca 63900 km, dvě sady klíčů, výkon 20 kW - možno řídit od 18-ti let. Startování pouze nožní pákou. V roce 2016, po dovozu z Německa, provedena kompletní renovace. Z jejího průběhu je k dispozici fotodokumentace. Faktury na díly a servis za cca 25000kč. Od té doby najeto pouze cca 1000 km. Platné české doklady a STK do 7/2020. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky.