Aktuální nabídka

Suzuki GSF 1200N Bandit                                                             55.000,- Kč

Velmi zachovalý motocykl se spoustou zajímavých a funkčních úprav. Laděné výfukové svody a tlumič vč. homologace, leštěné límce disků kol, přepákování stupaček a stupačky LSL, široká řidítka Spiegler, tvrdší pružiny předních tlumičů, kompletně stavitelný centrální tlumič Wilbers. Čerstvý dovoz z Německa, v ČR zatím neregistrován. Rok výroby 1996, najeto cca 63500km, dva klíče, servisní kniha, doklady k servisům a protokoly z německých STK. Nový olej, olejový filtr, brzdová kapalina, baterie a zapalovací svíčky. Pneu a řetězová sada jsou OK. Doklady potřebné k přihlášení v ČR jsou samozřejmě k motocyklu a přihlášení na nového majitele můžeme zdarma zařídit. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky. 

Honda XL1000V Varadero                                                           149.000,- Kč

Nádherný, nikdy nehavarovaný a téměř maximálně vybavený motocykl s pravidelným servisem a kompletní historií. Koupený jako nový v ČR, aktuálně 2. majitel od roku 2011. Všechny klíče, návod k obsluze, servisní kniha, doklady k investicím za posledních 7 let. Najeto cca 66000km. Centrální stojan, ABS, hrazda na řidítkách, vyhřívané rukojeti Oxford, nastavitelné plexi MRA, padací rámy Givi, nosiče kufrů Kappa, horní kufr Kappa KGR 52L, boční kufry AluMilanek 38L. Nová STK, zánovní pneu, destičky a řetězová sada, v cca 55000 km repasován centrální tlumič a výměna oleje a gufer v předních vidlicích. Možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky. 

Kawasaki ZR-7S                                                                              55.000,- Kč

Krásný a zachovalý motocykl v originálním stavu. Rok výroby 2003, nyní čerstvý dovoz z Německa. V ČR zatím neregistrován. Najeto cca 32200 km, dva klíče, servisní kniha, protokoly z německých STK a faktury ze servisů. Nový olej, olejový filtr, baterie a brzdová kapalina. Doklady potřebné k přihlášení v ČR jsou samozřejmě k motocyklu a přihlášení na nového majitele můžeme zdarma zařídit. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky. 

BMW F 650 GS                                                                               119.000,- Kč

Krásný, bohatě vybavený a oservisovaný motocykl z roku 2008. Čerstvý dovoz z Německa, v ČR zatím neregistrován. Najeto cca 42600km, výkon 52kW, dvě sady klíčů, kompletní literatura od výrobce včetně servisní knihy. Vypínatelné ABS, vyhřívané rukojeti, tankvak a plexi Wunderlich, nosiče bočních kufrů a boční kufry Givi Keyless, plotna pro horní kufr Givi Monokey. Nový vzduchový filtr a zánovní pneumatiky. Doklady potřebné k přihlášení v ČR jsou samozřejmě k motocyklu a přihlášení na nového majitele ( prvního v ČR ) můžeme zdarma zařídit. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky.

Ducati ST2                                                                                        59.000,- Kč

Neuvěřitelně zachovalý a poctivě servisovaný motocykl s nevídanou historií. Prvně registrován v roce 2000 v Německu, od té doby pouze 1 majitel. Čerstvý dovoz, v ČR zatím neregistrován. Najeto cca 51900km, v cca 49000km proveden velký servis obsahující kromě jiného výměnu rozvodových řemenů, filtrů, zapalovacích svíček, předních kotoučů a všech brzdových destiček. Nyní ještě nový akumulátor. To vše odhadem za 30000kč. Servisní prohlídky vždy prováděny ve značkovém servisu a zaznamenány v servisní knize. Zánovní pneu a řetězová sada. Výkon 61kW, všechny klíče, servisní kniha, originální boční kufry, hlavní stojan. Doklady potřebné k přihlášení v ČR jsou samozřejmě k motocyklu a přihlášení na nového majitele ( prvního v ČR, po 18-ti letech druhého celkově! ) můžeme zdarma zařídit. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky.

Honda XL1000V Varadero                                                            139.000,- Kč

Velmi pěkný a dobře vybavený motocykl, prvně registrovaný v roce 2008 ve Francii. Dovoz do ČR v roce 2015, platné české doklady. Najeto cca 48200 km, dva klíče, výkon 69 kW. Padací rám Givi, boční kufry Givi a horní kufr Givi Maxia 4 s opěrkou, dohromady 136L zavazadlového prostoru, hlavní stojan, hrazda na řidítkách. Nová STK, olej, olejový a vzduchový filtr, zapalovací svíčky a brzdová kapalina. Pneumatiky a řetězová sada jsou OK. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky.

Honda FMX 650                                                                               65.000,- Kč

Velmi zachovalý motocykl, koupený v ČR jako nový, k Vánocům roku 2005. 1. registrace 21.12.2005, najeto cca 37500km, dva klíče, návod k obsluze, horní kufr SHAD, originální kryty rukou. Výkon 27.7kW - možno řídit od 18-ti let. Před cca 1000km měněn olej, olejový filtr a svíčka. Nová brzdová kapalina. Řetězová sada a pneumatiky jsou OK. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky.